Data
Eveniment
Turneu
Tip pariu
19:15
Chirala S.R./Strode E.
Ravichander I./Vasser O.
S.U.A - ITF Masculin USA, Dublu
20:05
Sebastian Fanselow
Alexis Galarneau
S.U.A - ATP Challenger Tiburon
20:05
Katie Volynets
Astra Sharma
S.U.A - ITF Women Rancho Santa Fe
20:05
Elvina Kalieva
Caroline Dolehide
S.U.A - ITF Women Rancho Santa Fe
20:10
Davyd Symonchuk
Vasyl Kushnir
Int - Cupa Setka
20:10
New York Mets
Washington Nationals
S.U.A - MLB
20:15
CC Deportivo Municipal
UTC De Cajamarca
Peru - Primera Division
20:15
Ales Brandtl
Josef Zabransky
Int - Cupa Setka
20:15
Joe Cullen
Damon Heta
Int - World Grand Prix
20:20
Andrey Kurtenko
Kostiantyn Klymenko
Int - Cupa Setka
20:25
Katherine Sebov
Zhao Carol
S.U.A - ITF Women Rancho Santa Fe
20:30
Defensor Sporting
Liverpool FC Montevideo
Uruguay - Copa Uruguay
20:30
Daniel Rincon
Matheus Pucinelle De Almeida
Brazilia - ATP Challenger Campinas
20:30
Aubuchon M./Lewis M.
Pedretti T.G./Zhu A.
S.U.A - ITF Women Redding, Doubles
20:30
Liv Hovde
Rasheeda Mcadoo
S.U.A - ITF Women Redding
20:30
Nicaragua U21
Cuba U21
America Centrală şi de Nord - U21 Pan American Cup
20:30
Oleksandr Hovorunets
Anton Shipilov
Int - Cupa Setka
20:30
Roman Polovka
Matej Varcl
R. Cehă - Pro League
20:30
Martin Pavliska
Patrik Marsalek
R. Cehă - Pro League
20:30
Radek Rose
Jiri Nesnera
R. Cehă - Pro League
20:30
Miroslav Nechas
Petr Masa
R. Cehă - Pro League
20:30
Fylkir
Armann
Islanda - Icelandic Esports League Season 7
20:40
Giovannini L./Lene E.
Doldan H./Doldan S.
Argentina - ITF Women Eldorado, Doubles
20:40
Karman Kaur Thandi
Qavia Lopez
S.U.A - ITF Women Redding
20:45
Melnic V./Sinha A.
Mostardi N./Opitz J.
S.U.A - ITF Masculin USA, Dublu
20:45
Rob Cross
Daryl Gurney
Int - World Grand Prix
20:55
Juncheng Shang
Alex Michelsen
S.U.A - ATP Challenger Tiburon
20:55
John McNally
Evan Bynoe
S.U.A - ITF Masculin USA
21:00
Deportivo La Guaira
Estudiantes de Merida FC
Venezuela - Primera Division
21:00
Anais Gabriel
Asuncion Jadue
Int - UTR Pro Tennis Series Women
21:00
Gerwyn Price
Martin Schindler
Int - World Grand Prix
21:10
Govind Nanda
Paul Jubb
S.U.A - ATP Challenger Tiburon
21:15
James Wade
Martin Lukeman
Int - World Grand Prix
21:20
Mwendwa Mbithi
Benjamin Sigouin
S.U.A - ITF Masculin USA
21:25
Charles Broom
Enzo Couacaud
S.U.A - ATP Challenger Tiburon
21:30
Lucas Brown
Chase Thompson
Int - UTR Pro Tennis Series
21:30
Michael Smith
Nathan Aspinall
Int - World Grand Prix
21:40
Perez E./Stefani L.
Bondarenko K./Hsu C-Y.
S.U.A - ITF Women Rancho Santa Fe, Doubles
21:50
Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Luciano Darderi
Brazilia - ATP Challenger Campinas
21:55
Olmos G./Zacarias M.
Detkovskaya D./Skrobonja A.
S.U.A - ITF Women Rancho Santa Fe, Doubles
21:55
Harrison C./Manasse M.
Duval V./Radwanska U.
S.U.A - ITF Women Rancho Santa Fe, Doubles
22:00
CA Sarmiento
CA Tigre
Argentina - Liga Profesional
22:00
Brusque
Sport Recife PE
Brazilia - Serie B
22:00
Gremio RS
CS Alagoano
Brazilia - Serie B
22:00
Vila Nova GO
Criciuma SC
Brazilia - Serie B
22:00
CRB Clube de Regatas Brasil
Chapecoense SC
Brazilia - Serie B
22:00
Operario PR
Vasco Da Gama RJ
Brazilia - Serie B
22:00
Colo Colo
Universidad Catolica
Chile - Primera Division
22:00
Universidad de Guadalajara
Club Celaya
Mexic - Liga de Ascenso
22:00
Chong E.W./Mikulskyte J.
Naito Y./Sakatsume H.
S.U.A - ITF Women Redding, Doubles